Unique Logo

Ürünlerimiz > Ekipmanlar > Köprüleme > UN-04W
UN-04

TEKLİ KÖPRÜ AÇMA MAKİNESİ

2-6 pt ve delik açma özelliği

  • UN-04W, bıçak pilyaj gibi malzemelerin üzerine istenilen formda delik açılması için tasarlanmıştır.
  • Makinenin eksantrik sistemi sayesinde köprüleme işlemi kolay ve düzgün şekilde gerçekleştirilir.
  • Makinede pozalama 250 mm'ye kadar yapılabilmektedir.

TİTANYUM NİTRÜR KAPLAMA

Kesme ağızları, toz metal ürünü ithal çeliklerden yapılmakta ve kesim için en uygun ısıl işlemlerden geçirilmektedir. Kesme ağızlarının aşınma ve kesme dayanımı artırılmak için bütün bıçaklar TiN ile (Titanyum Nitrür) kaplanmaktadır.

TiN kaplama, kesme sayısında %50 ila %70 artış sağlanmakta ve yan aşınmalardan koruduğu için de, bıçak ömrünü 4-5 kat artırmaktadır. Erkek bıçaklar çift yönlü olarak kullanılabilmektedir. Bıçakların bilenme opsiyonu 0,15 mm x 10 defadır.DAYANIKLI ve UZUN ÖMÜRLÜ

Gövdesi sifero dökümden yapılarak, makineye sağlamlık ve dayanıklılık kazandırılmıştır. Rijit gövde, bükme esnasında oluşacak darbelere uzun yıllar dayanır. İç kısımda bulunan ana kızak sistemleri, aşınmayı minimuma indirmek için hassas olarak taşlanmış ve gerekli ısıl işlemler uygulanmıştır.

PASLANMA ve AŞINMAYA SON

Makinenin tüm parçaları, uzun yıllar paslanma ve aşınmaya dirençli özel bir kaplama türü olan CrN (Krom Nitrür) ile kaplanmıştır. Unique markalı makinelerin tüm eksantrik sistemlerindeki yataklamalar, kaliteli rulmanlar kullanılarak yapılmış ve zamanla oluşabilecek aşınma boşlukları engellenmiştir.

Bu makine 1 yıl garantilidir.

 


UN-04W PDF


Teknik Özellikler
BIÇAK CİNSİ
DELİK FORMU
POZALAMA
KÖRPÜ AĞZI ÖMRÜ
BİLEME OPSİYONU
HASSASİYET
BOYUTLAR
AĞIRLIK
 
2-6 pt
İsteğe göre
250 mm
200.000
0,15 mm x 10 defa
0,01 mm
308 x 250 x 400 mm
40 kg